Kariera

VINCI & VINCI Biuro Rachunkowe oferuje szeroki zakres usług z zakresu księgowości, kadr i płac stwarzając bardzo dobre warunki do dalszego rozwoju zawodowego oraz dalszej specjalizacji. Krąg naszych klientów jest bardzo zróżnicowany, składa się zarówno z małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, jak również z korporacji o randze międzynarodowej. Tak szeroką strukturą tworzymy możliwości rozwoju zawodowego dla osób chcących doskonalić swoje kwalifikacje oraz zdybywać nowe umiejętności i doświadczenie zawodowe.

Studentom oferujemy możliwość odbycia praktyk zawodowych w naszej firmie. Jest to z całą pewnością efektywny sposób na utrwalenie zdobytej wiedzy w praktyce, nabycie doświadczenia zawodowego oraz poszerzenie wielu umiejętności. Poprzez taką formę pracy, studenci mają możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy w biurze rachunkowym.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy lub praktyk zawodowych  proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na podany adres mailowy. Wszystkie kandydatury zostaną rozpatrzone.

Szybki kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy. Odezwiemy się.