O Nas

O nas

Biuro rachunkowe Vinci&Vinci istnieje od roku 1998. Jest główną spółką w grupie Vinci&Vinci specjalizującą się w obsłudze księgowej oraz kadrowo-płacowej.

Grupę Vinci & Vinci tworzą trzy podmioty:

– Kancelaria Radcy Prawnego i Adwokata M. Zychla, P Vinci sp. k., – oferująca przedsiębiorcom kompleksową obsługę prawną w ich bieżącej działalności, a osobom fizycznym pomoc prawną we wszelkich sprawach z prawa rzeczowego, rodzinnego, spadkowego i karnego.

– Kancelaria Doradztwa Podatkowego R. Pioterczak i Wspólnicy sp.k. – oferująca przedsiębiorcom obsługę prawno podatkową w sprawach dotyczących wszelkich podatków i innych danin publicznych uiszczanych na rzecz organów publicznych

– Vinci & Vinci sp. z o.o. – oferująca kompleksowe prowadzenie dokumentacji księgowej oraz usługi kadrowo-płacowe.

Od 1998 roku Grupa Vinci & Vinci rozwija się obsługując podmioty gospodarcze z wszelkich branż. Kilkunastoletnie doświadczenia pozwoliły na dobranie profesjonalnego zespołu radców prawnych, adwokatów, doradców podatkowych, głównych księgowych oraz prawników i pracowników kadrowych. Kancelarie oraz biuro rachunkowe działają wspólnie na rynku usług księgowych,  prawno-podatkowych i prawnych, z powodzeniem pomagają Klientom w rozwiązywaniu i zapobieganiu problemom oraz realizowaniu bezpiecznych założeń biznesowych.

Szybki kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy. Odezwiemy się.